Proč děláš multilevel?

Dnes jsem dostala otázku: Proč děláš multilevel?

Měla jsem sezení s koučem

Vyprávěla jsem o mém zaměření a co dělám. Vysvětlovala jsem mu, že MLM je pro mě ta nejtěžší škola, do které jsem vlezla. Roky mé práce na sobě mi proti MLM připadaly jako procházka růžovou zahradou. Samozřejmě v nadneseném slova smyslu.

Jsem hodně na pocity a za dva roky v MLM jsem si mnohokrát musela uvědomit, proč to dělám a co vlastně chci. Přijala jsem zodpovědnost za tým, který jde se mnou a tak se učím nové věci, hledám motivaci a řešení. Ustávám si hodnocení ostatních a tím i můj vlastní pocit selhávání.

Jaký je důvod mého působení v MLM

Možná vám to přijde divné, ale je to svoboda. Pracuji se stejným nasazením a můžu si určovat, kde pracuji. Mám skvělý tým a velmi schopné lidi. I když se stane cokoliv, má odměna není závislá na tom, jestli zrovna jsem nemocná, nebo jsem na dovolené.

Je pravda, že jsem jako OSVČ nechápala rozdíl mezi živnostníkem a investorem. Pracovala jsem přece sama na sebe a byla jsem trochu svým vlastním pánem. Budovala jsem svůj podnik a pracovala mnoho hodin denně. Sloužila jsem svým zákaznicím a pracovala „jeden na jednoho“ s pocitem, že jsem vlastně vykročila mimo zaměstnanecký post a jsem na tom mnohem líp.

Přestala jsem pracovat a zavřela se i moje živnost

Z mnoha hodinového sezení, dvanáctihodinových pracovních dnů a mé potřeby sloužit, se den ze dne stala moje noční můra. Moje tělo přestalo fungovat a já se ocitla na operačním stole s vyhřezlou ploténkou. Rok plného invalidního důchodu a v začátku absolutní nula z mých příjmů. Peníze žádné, živnost k ničemu a klientela ta tam.

Dnes jsem šťastná za možnost mít svůj MLM

Je to má firma a já ji buduji, opečovávám a starám se o její růst. Když se něco přihodí, vím, že můj tým funguje a pracujeme společně. Pro mě je to odměna a radost z toho, že vše nestojí jen na mně.

Nenapadlo mě, že tohle někdy napíšu, ale jsem opravdu ráda, že jsem udělala rozhodnutí a poslechla svou intuici. Poznávám sílu a kouzlo multilevelu, zároveň vím, že je to byznys, který se s vámi nemazlí. Je naprosto spravedlivý. Děláte – máte, neděláte – nestěžujte si.

Nic jsem o tomto stylu práce nevěděla, proto se stále učím a vzdělávám, hledám řešení a věřím, že můj tým a já půjdeme stále dál a dál po stupních vítězů.

Děkuji za vás, za to že jsme tým 🙂

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů