Co nabízím

Připravila jsem pro vás  účinný školící systém pro budování vašeho vlastního byznysu tianDe. 

V mé podpoře získáte přesné informace, podporu a vedení v každém aktuálním stupni vaší cesty. Jsem připravena vám být podporou, koučem, ale také tou, která vám pomůže zbavit se strachu z neúspěchu. 

V mém pojetí byznysu neexistuje konkurence, naopak vsázím na spolupráci. Můj tým je připraven vám být k dispozici, předávat informace a dělit se o zkušenosti. 

Máte k dispozici tři eshopy, ve kterých se vám budeme věnovat tak, abyste vy i váš budoucí tým zažívali radost z nákupů a z péče o vás.

 

Kdo jsem

Jsem normální ženská a jsem za to moc ráda. Můj život byl plný nepříjemných zvratů, ale z pohledu mého poznání děkuji za ně. V době, kdy se všechny ty "blé" věci děly jsem nechtěla žít, ale z dlouhodobého pohledu ženy v letech jsem hodně získala.

Zdravě závidím mladým lidem, které mám kolem sebe. V jejich věku bych chtěla znát a umět pracovat se svým životem tak, jak to umí oni. Jsou naprosto dokonalí v  zaměření a schopnosti vyslechnout nepříjemné, protože ví, že se tím jejich život rychle posouvá k lepšímu.

Víc jak 14 let se věnuji svému osobnímu rozvoji. Vždy hledám cestu pro řešení svých vlastních problémů, většího uvědomění. Na začátku si myslíme, že stačí toho "Boha" v sobě přijmout a ono se to  samo nějak napraví. Následuje pocit, že jsme na Bohu závislí, že on rozhoduje. Nakonec nám dojde, že onen " Bůh" jsme my a my svým vlastním rozhodnutím Vědomě tvoříme vlastní realitu.

Stejně tak to bylo u mě. Díky zjištění, že já jsem spouštěč všech situací v mém životě,  že ona zodpovědnost je jen moje, vedu sebe a ostatní k lepšímu životu. Vznikl krásný projek, ve kterém má každý právo najít své silné stránky a ty potom využít ve své profesi. Často jsem slýchala. " Tobě se to mluví, když víš, jak to je!" 

Jsem hluboce přesvědčená o tom, že síla osobního rozvoje přináší výsledky i v pracovní oblasti (tam je dokonce nutná), proto jsem se začala věnovat oblasti pro mě absolutně neznámé. Našla jsem si tianDe, které je postaveno na systému MLM a dovoluje pracovat online. Možnost využívat online možnosti v MLM byl můj hlavní požadavek s ohledem na mou velkou vytíženost při práci s lidmi v osobním rozvoji. 

Dnes jsem v tianDe třetí rok a za ten čas jsem dosáhla postu Rubínové ředitelky. Z pohledu mého přesvědčení se daří tým podporovat ve spolupráci, loajálnosti a podpoře. Jdeme společně vyjímečnou cestou osobního růstu každého v týmu a podporou v oblasti online marketinku MLM.

Pořád se učím nové věci, objevuji nové možnosti pro sebe a tým a prohlubuji spojení osobního a profesního rozvoje. Ctím zákony svobodné vůle a podporuji ostatní na jejich cestě.

 

 

Najdete mě na socálních sítích: