Hubnout po padesátce? Není problém!

Miluji komplexnost a vyváženost toho, co užívám. U tianDe se mi líbí a velmi zamlouvá to, že přípravky na redukci váhy v sobě zahrnují velmi kvalitní podporu pro určitou část těla. Nejedná se jen o koktejl nahrazující jídlo, ale hlavě o nápoj, který dokáže nastartovat, detoxikovat, vyživit klouby i podpořit celkový stav.

Je to naprosto jednoduchý koncept, ale velmi účinný. Stačí si smlsnout na konkrétním nápoji dvakrát denně, jednou ke svačině a podruhé jako půl večeře. Žádný nátlak, naopak.

S manželem jsme se ke změně rozhodli před půl rokem. Je pravda, Vánoce jsme byli hodně neukáznění 🙁

Změnili jsme stravu, přidali koktejly a přidáváme trochu pohybu. Milujeme kavárničky, jen si dáváme kávu a zákusky jsme vynechali. Tedy, občas si dáme jeden na půl 🙂

Jediné, co bylo na začátku potřeba, bylo jasné rozhodnutí. Je to stejné, jako když měníte postoj k životu. Místo postoje, který vám ubližuje, nastavíte jiný a ten se učíte vnímat a posilovat. S rozhodnutím k jinému postoji k jídlu je to stejné.

25 kg dole 🙂

Koktejly tianDe mi chutnají a díky tomu, že jsou čtyři druhy na sebe navazující se mi nestává, že bych se některého druhu přepila. Naopak, těším se na ten další, na změnu chutí.

Začíná jaro a to je čas na jarní detox. Používám už roky detoxikační náplasti a čaje právě od tianDe, mám je vyzkoušené a vím, že jsou kvalitní.

I po padesátce se cítím krásně, dokonce líp, než kdy dřív. Líbí se mi můj životní styl a také klid, ve kterém se věnuji tomu, co miluji. Díky svým aktivitám žijeme v krásném domečku a já pracuji z domova. O tom se mi dřív ani nesnilo. Opustila jsem potřebu mít někde své prostory a dovoluji si využívat zázemí tam, kde je doma i tianDe.

K mému životu patří tianDe a hlavně životní styl metody JIH®️, které jsem spoluatorkou. Život je o nalezení sebe, o lásce k němu. Ctím jedinečnost každého z nás a mnoho lidí, kteří JIH®️ znaji, jsou i v tianDe.

Sledujte mě na sociálních sítích: Facebook

YouTube

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů